Get Slim Cellulite celiulito naikinimui

  • 70€
  • Prekės kodas: 93275
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Veiksminga sudėtisVynuogių sėklų ekstraktas stiprina kraujagysles, pagerina mikrocirkuliacija kapiliaruose ir tinkamai veikia audinį. Taip pat teigiamai veikia odos sveikatą ir būklę.Kajeno pipiras padeda kontroliuoti kūno svorį.Jodas yra atsakingas už sveikos odos palaikymą ir tinkamą energijos apykaitą.Kam rekomenduojame šį preparatą?maisto papildas, sukurtas žmonėms, norintiems rūpintis savo od..

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos, sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ar žindančioms moterims. Jei vartojate kokius nors kitus vaistus, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Nevartokite mūsų siūlomos kavos bei arbatos jeigu turite alergijos požymių riešutams, pieno produktams, glitimui. Kava bei arbata efektyviausia sudarius dienos kalorijų rėžimą bei sportuojant. Jeigu turite problemų su sveikata, pasitarkite su savo šeimos gydytojų prieš vartojant šią arbatą arba kava. Nevartokite kavos bei arbatos jeigu laukiatės ar esate jaunesnis nei 16 metų arba turite alergijos požymių išvardintiems produktams kurie yra nurodyti kiekvienos prekės aprašyme.

Veiksminga sudėtis

  • Vynuogių sėklų ekstraktas stiprina kraujagysles, pagerina mikrocirkuliacija kapiliaruose ir tinkamai veikia audinį. Taip pat teigiamai veikia odos sveikatą ir būklę.
  • Kajeno pipiras padeda kontroliuoti kūno svorį.
  • Jodas yra atsakingas už sveikos odos palaikymą ir tinkamą energijos apykaitą.

Kam rekomenduojame šį preparatą?

maisto papildas, sukurtas žmonėms, norintiems rūpintis savo odos išvaizda. Produkte yra augalų ekstraktų ir vitaminų. Gydymo Get Slim Cellulite metu rekomenduojama padidinti fizinį aktyvumą ir išlaikyti subalansuotą mitybą.

Vartojimas

Išgerkite tabletę per dieną stikline šiltu vandeniu rekomenduojama ryte. Neviršykite dienos normos.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras