Išskleidžiami futbolo vartai

  • 36€
  • Prekių ženklai BigBuy Sport
  • Prekės kodas: BBG0500177
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Ar esate futbolo mėgėjas, o gal turite vaikų, kuriems patinka žaisti futbolą? Nuo šiol jie galės džiaugtis įmušdami įvarčius į šiuos išskleidžiamus futbolo vartus tiek namuose, tiek lauke. Patirsite daug linksmybių kartu sportuodami!Šie futbolo vartai gali būti įrengti ant bet kokios dangos (smėlio, žolės, ir pan.) naudojant 3 pridedamus kaištelius (ilgis: apytiksliai 12 cm). Taip lengva! Sulankst..

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos, sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ar žindančioms moterims. Jei vartojate kokius nors kitus vaistus, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Nevartokite mūsų siūlomos kavos bei arbatos jeigu turite alergijos požymių riešutams, pieno produktams, glitimui. Kava bei arbata efektyviausia sudarius dienos kalorijų rėžimą bei sportuojant. Jeigu turite problemų su sveikata, pasitarkite su savo šeimos gydytojų prieš vartojant šią arbatą arba kava. Nevartokite kavos bei arbatos jeigu laukiatės ar esate jaunesnis nei 16 metų arba turite alergijos požymių išvardintiems produktams kurie yra nurodyti kiekvienos prekės aprašyme.

Ar esate futbolo mėgėjas, o gal turite vaikų, kuriems patinka žaisti futbolą? Nuo šiol jie galės džiaugtis įmušdami įvarčius į šiuos išskleidžiamus futbolo vartus tiek namuose, tiek lauke. Patirsite daug linksmybių kartu sportuodami!

Šie futbolo vartai gali būti įrengti ant bet kokios dangos (smėlio, žolės, ir pan.) naudojant 3 pridedamus kaištelius (ilgis: apytiksliai 12 cm). Taip lengva! Sulankstytų vartų matmenys: skersmuo apytiksliai 37 cm. Išskleistų vartų matmenys: 91 x 61 x 61 cm. Puikiai tinka naudoti tiek namuose, tiek lauke. Išlankstomi ir lengvai sulankstomi.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras