Sėdimas krūtinės raumenų treniruoklis ABDO Trainer Twist

  • 69€
  • Prekių ženklai InnovaGoods
  • Prekės kodas: BBG1000107
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Įsigykite sėdimą krūtinės raumenų treniruoklį ABDO Trainer Twist geriausia kaina. Dabar sėdimas treniruoklis ABDO Trainer Twist gali jums padėti sustiprinti ir padailinti raumenis, treniruojantis vos po 5 minutes kasdien. Treniruoklis ABDO Trainer Twist taip pat gali suktis į kairę ir dešinę, suteikdamas jums visapusiškai efektyvią treniruotę raumenims.Sėdimą treniruoklį ABDO Trainer Twist itin pa..

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos, sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ar žindančioms moterims. Jei vartojate kokius nors kitus vaistus, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Nevartokite mūsų siūlomos kavos bei arbatos jeigu turite alergijos požymių riešutams, pieno produktams, glitimui. Kava bei arbata efektyviausia sudarius dienos kalorijų rėžimą bei sportuojant. Jeigu turite problemų su sveikata, pasitarkite su savo šeimos gydytojų prieš vartojant šią arbatą arba kava. Nevartokite kavos bei arbatos jeigu laukiatės ar esate jaunesnis nei 16 metų arba turite alergijos požymių išvardintiems produktams kurie yra nurodyti kiekvienos prekės aprašyme.

Įsigykite sėdimą krūtinės raumenų treniruoklį ABDO Trainer Twist geriausia kaina. Dabar sėdimas treniruoklis ABDO Trainer Twist gali jums padėti sustiprinti ir padailinti raumenis, treniruojantis vos po 5 minutes kasdien. Treniruoklis ABDO Trainer Twist taip pat gali suktis į kairę ir dešinę, suteikdamas jums visapusiškai efektyvią treniruotę raumenims.

Sėdimą treniruoklį ABDO Trainer Twist itin paprasta naudoti. Jeigu galite sūpuotis ant besisukančios kėdės, galite ir sportuoti su šiuo treniruokliu, tam kad žymiai padailintumėte savo raumenis ir sulieknėtumėte per liemenį. Tiesiog atlaisvinkite sūpuoklio kaištį ir galėsite suktis į skirtingas puses, kad sustiprintumėte įstrižinius raumenis. Sėdimo treniruoklio ABDO Trainer Twist efektyvumo paslaptis yra išskirtinė technologija viename treniruoklyje, kuris taip pat turi atsvaras žemyn ir atgal, o tai padvigubins treniruočių naudą.

Be to, su ABDO Trainer Twist sėdimu treniruokliu jums nereikės rūpintis, kad kaklas ir nugara sportuojant liktų tiesūs. Atrama nugarai prilaikys galvą ir kaklą jums atsilošiant, todėl sumažės tempimas. Rinkinyje yra krūtinės skėtiklių pora.

Rinkinyje yra:

  • treniruokllis ABDO Trainer Twist
  • montavimo instrukcijos
  • skėtikliai / viršutinės elastinės juostos
  • DVD ir mitybos gidas į rinkinį neįeina

www.abdotrainer.com

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras