Aviečių ketonas

  • 38€
  • Prekės kodas: 70788
  • Prieinamumas: Sandėlyje

100% Gryni aviečių ketonai yra skirti greitam svorio metimui;Be kofeino, tinka moterims ir vyrams, kurie siekia numesti svorioPagaminta JK, iš natūralių ingredientų be šalutinio poveikioRekomenduojama svorio metimui ir apetito mažinimuiKaip naudoti šias aviečių ketonų kapsules?Rekomenduojama naudoti prieš maistą , 3 kartus dienoje.Kodėl reiktų pirkti šias kapsules?Pačios geriausios grynų aviečių k..

Galimi pasirinkimai

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos, sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ar žindančioms moterims. Jei vartojate kokius nors kitus vaistus, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Nevartokite mūsų siūlomos kavos bei arbatos jeigu turite alergijos požymių riešutams, pieno produktams, glitimui. Kava bei arbata efektyviausia sudarius dienos kalorijų rėžimą bei sportuojant. Jeigu turite problemų su sveikata, pasitarkite su savo šeimos gydytojų prieš vartojant šią arbatą arba kava. Nevartokite kavos bei arbatos jeigu laukiatės ar esate jaunesnis nei 16 metų arba turite alergijos požymių išvardintiems produktams kurie yra nurodyti kiekvienos prekės aprašyme.

  • 100% Gryni aviečių ketonai yra skirti greitam svorio metimui;
  • Be kofeino, tinka moterims ir vyrams, kurie siekia numesti svorio
  • Pagaminta JK, iš natūralių ingredientų be šalutinio poveikio
  • Rekomenduojama svorio metimui ir apetito mažinimui


Kaip naudoti šias aviečių ketonų kapsules?

Rekomenduojama naudoti prieš maistą , 3 kartus dienoje.


Kodėl reiktų pirkti šias kapsules?

Pačios geriausios grynų aviečių ketonų kapsulės, kurios yra sukurtos.

360 kapsulių buteliuke

Tik natūralūs ingredientai be jokių šalutinių poveikių, tinka tiek moterims, tiek vyrams.


Įspėjimai:

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos, sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ar žindančioms moterims. Jei vartojate kokius nors kitus vaistus, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras