Fat burn extreme liekninančios kapsulės

  • 55€
  • Prekės kodas: 09685
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Stiprus ir legalus preparatas rinkojePagamintas Jungtinėje Karalystė. Tinkamas vartoti vegetarams60 kapsulių. Užtenka 2 mėnesiamsStiprus riebalų degintojas tinkamas vartoti vyrams ir moterims vieną per dieną kapsulę. Išgerkite vieną kapsulę ryte prieš pusryčius geriausiam rezultatui išgauti. Sudėtyje yra moksliškai suderintas žalios arbatos ekstraktas, kofeinas, B vitaminas kuris reguliuoja a..

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos, sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ar žindančioms moterims. Jei vartojate kokius nors kitus vaistus, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Nevartokite mūsų siūlomos kavos bei arbatos jeigu turite alergijos požymių riešutams, pieno produktams, glitimui. Kava bei arbata efektyviausia sudarius dienos kalorijų rėžimą bei sportuojant. Jeigu turite problemų su sveikata, pasitarkite su savo šeimos gydytojų prieš vartojant šią arbatą arba kava. Nevartokite kavos bei arbatos jeigu laukiatės ar esate jaunesnis nei 16 metų arba turite alergijos požymių išvardintiems produktams kurie yra nurodyti kiekvienos prekės aprašyme.

  • Stiprus ir legalus preparatas rinkoje
  • Pagamintas Jungtinėje Karalystė. Tinkamas vartoti vegetarams
  • 60 kapsulių. Užtenka 2 mėnesiams

Stiprus riebalų degintojas tinkamas vartoti vyrams ir moterims vieną per dieną kapsulę. Išgerkite vieną kapsulę ryte prieš pusryčius geriausiam rezultatui išgauti. 

Sudėtyje yra moksliškai suderintas žalios arbatos ekstraktas, kofeinas, B vitaminas kuris reguliuoja apetitą, skatiną medžiagų apykaitą, suteikia energijos ir susikaupimą.


Sudėtis:

Kofeinas, žalios arbatos ekstraktas, L-tirozinas, naringinas, vitaminas B6,B12. 

Vartojimas:

1 kapsulė ryte prieš pusryčius. Nevartoti vėliau nei 15:00h.

Įspėjimai:

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos, sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ar žindančioms moterims. Jei vartojate kokius nors kitus vaistus, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras