Just Up Gym tampyklė krūtinės raumenims

  • 54€
  • Prekių ženklai InnovaGoods
  • Prekės kodas: BBG0500137
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Siūlome jums naujausią fitneso bei treniruočių namuose tendenciją: Just Up Gym tampyklę krūtinės raumenims. Ši tempimo treniruočių sistema padės sustiprinti jūsų kūno fizinę jėgą bei ryškiai pagerinti lankstumą, pusiausvyros laikymą bei kūno stabilumą. Nesijaudinkite, jei manote, kad esate prastos fizinės formos, nes Just Up Gym yra sukurtas ir žmonėms, kurie nėra fiziškai pasirengę bei žmonėms, k..

Maisto papildai negali būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos, sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ar žindančioms moterims. Jei vartojate kokius nors kitus vaistus, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Nerekomenduojama asmenims iki 18 metų. Saugoti nuo vaikų. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje. Nevartokite mūsų siūlomos kavos bei arbatos jeigu turite alergijos požymių riešutams, pieno produktams, glitimui. Kava bei arbata efektyviausia sudarius dienos kalorijų rėžimą bei sportuojant. Jeigu turite problemų su sveikata, pasitarkite su savo šeimos gydytojų prieš vartojant šią arbatą arba kava. Nevartokite kavos bei arbatos jeigu laukiatės ar esate jaunesnis nei 16 metų arba turite alergijos požymių išvardintiems produktams kurie yra nurodyti kiekvienos prekės aprašyme.

Siūlome jums naujausią fitneso bei treniruočių namuose tendenciją: Just Up Gym tampyklę krūtinės raumenims. Ši tempimo treniruočių sistema padės sustiprinti jūsų kūno fizinę jėgą bei ryškiai pagerinti lankstumą, pusiausvyros laikymą bei kūno stabilumą. Nesijaudinkite, jei manote, kad esate prastos fizinės formos, nes Just Up Gym yra sukurtas ir žmonėms, kurie nėra fiziškai pasirengę bei žmonėms, kurie yra tikrai sportiški. Taip yra todėl, kad sportuodami su šiuo įrenginiu jūs naudojate jūsų pačių gravitacijos centrą, todėl galėsite atlikti labai intensyvius, arba mažiau intensyvius pratimus (priklausomai nuo jūsų kūno palinkimo lipsnio).    

Just Up Gym buvo sukurtas atlaikyti nuolatinį jo naudojimą, pasitelkiant ilgaamžes bei ypač atsparias trinčiai nailono kilpas, grįžtančias į pradinę padėtį bei dvi standžios gumos, ergonomiško dizaino rankenas, kurios yra dug patogesnės suimti sportuojant. Be to, kiekvienas Just Up Gym įrenginys turi instrukciją su pratimais bei transportavimo krepšį.

 

www.justupgym.com

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras